A lakásárak stagnálására, egyes helyeken csökkenésére lehet számítani a szakértői várakozások szerint - derül ki a GKI és a Masterplast közös felméréséből.
Áprilisban átlagosan 12 százalékkal estek Budapesten az új lakások árai, az év első három hónapjához viszonyítva. A kerttel rendelkező családi házak felértékelődtek .
Megtört az ingatlanpiacon a korábbi évek elején mutatkozó trend, amikor egyre inkább szűkült a friss kínálat. Ennek eredményeként lassulhat a drágulás - írta a Magyar Hírlap az Ingatlan.com elemzésére hivatkozva.
Jöhet a kamatemelés, ami a régebben felvett hiteleknél tetemes lehet, 3-4 évvel ezelőtt ugyanis nagyrészt változó kamatozású hiteleket vettek fel a magyarok.
A következő egy évben mintegy 4 százalékkal emelkedik a lakások átlagára, ugyanakkor főként a fővárosban már mutatkoznak annak a jelei, hogy a vevők és az eladók túlságosan felértékelik a lakásokat, és a reálisnál nagyobb az áruk.
A második negyedévben tovább nőtt a lakásárak közötti különbség az ország kisebb és nagyobb települései között. Budapesten gyorsult, a községekben lassult a lakásárak növekedési üteme.
A Horvát Idegenforgalmi Közösség adatai szerint Horvátország a 2025-ös nyári repülési szezonban, március végétől október végéig, 122 külföldi várossal lesz közvetlen légi összeköttetésben.
Az MBH Bank igazgatósága törzsrészvényenként 123 forint osztalék kifizetését javasolja a társaság közgyűlésének a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján közzétett előterjesztés szerint.
Az euró árfolyama a reggel hét órakor jegyzett 402,86 forintról 402,12 forintra gyengült 18 órakor, napközben 401,77 forint és 403,69 forint között mozgott.
Az eurót hétfő reggel hét órakor 399,59 forinton jegyezték a péntek esti 398,92 forint után. A dollár jegyzése 367,36 forintra ment fel 366,46-ról, a svájci franké pedig 415,39-re 414,30 forintról.
Fotó: popso.it
Európai terjeszkedési tervéhez igazodva az ING, Olaszország felé vette az irányt, ahol a Banca Popolare di Sondrioval vette fel a kapcsolatot.
Az ING Group...
A nemzeti versenyhatóság álláspontja szerint az érdekképviseleti szervezetek által rendszeresen kiadott áremelési közlemények sérthetik a tisztességes piaci versenyt és fokozzák az inflációs nyomást.
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.ElfogadomNem fogadom elAdatvédelmi irányelvek