Hirdetés
Kezdőlap Gazdaság Sportfogadásban lett sikeres a profi labdarúgó, saját platformot hozott létre
No menu items!

Sportfogadásban lett sikeres a profi labdarúgó, saját platformot hozott létre

forrás: BetHustlers

17 évig volt profi labdarúgó Csépányi Gábor, aki ma már a sportfogadás területén működik sikeresen. Saját fejlesztésű platformjaimmár milliárdot képviselő üzlet, amellyel most nemzetközi vizeken is bizonyít.

A sportfogadás az emberiség egyik legrégebbi időkre visszanyúló szórakozása, több mint 2000 éves múltra tekint vissza. Az ókori görögök és rómaiak szenvedélyesen űzték ezt a hobbit, míg a középkorban sok uralkodó próbálta betiltani, de sikertelenül. Az internet megjelenésével új korszak köszöntött be a sportfogadásban és hatalmas népszerűségre tett szert, ma pedig már milliárdok forognak ezen a piacon.

A Futball Pápa (futballpapa.hu) alapítója, Csépányi Gábor, aki 17 évig profi labdarúgó volt, ma a sportfogadás és a tipsterkedés területén is sikeresen tevékenykedik. A Futball Pápa nemzetközi verziója, a BetHustlers, egy saját fejlesztésű platform, amiben központi szerepe lesz a tokennek. A Futball Pápa rengeteg sikerére alapozva indul a BetHustlers, hogy nemzetközi vizeken is sikeresen tudjon működni a már most is milliárdot képviselő üzlet.

“Díjaink egy része a pénztárunkba (bankrollba) kerül, amivel sportfogadásokat (téteket) kötnek, és a nyereséget megosztják a tokenek vásárlása (értéknövelés) és a bankroll növelése között. Folyamatosan tájékoztatjuk a holdereket a bankroll számlánk állapotáról és a mérkőzések kimeneteléről” – mesélte Csépányi Gábor.

A BetHustlers Token a Futball Pápa hivatalos kriptovalutája, amely nem csak egy fizetőeszköz, de a díjak egy részével egy bankroll is képződik, amivel maga a Pápa termel.

“A BetHustlers Tokennel nem csak fogadásokban lehet részt venni, hanem egy olyan család részese lehetünk, amely értékeli a biztonságot, az átláthatóságot és a méltányosságot. Ezzel lehetővé teszi, hogy részt vegyünk a sportfogadásban szaktudás nélkül, egy decentralizált, tisztességes és pörgős világban”
– tette hozzá az alapító.

Jelenleg egy előértékesítési fázis fut egészen május első hetéig, amelynek részletei a közösségi médián keresztül elérhető. Az előértékesítés fázisában 20 százalékkal olcsóbban juthatunk BetHustlers Tokenhez, mint a listázási ár.

Hirdetés
0Kövesse AzÜzletet a facebookon is!Tetszik

Friss

A lakásárak sprintelnek, a bérek kocognak: egyre nagyobb a szakadék

Az Eurostat szerint 2025 harmadik negyedévére a hazai ingatlanárak 275%-kal, vagyis közel a négyszeresükre emelkedtek 2015-höz képest, ami az EU-ban a legmagasabb érték.

Kanada és Kína kölcsönös vámcsökkentésben állapodott meg

Carney szerint cserébe Kína vállalta, hogy március 1-jétől mintegy 15 százalékra mérsékli a kanadai repcemagra kivetett vámot, amely jelenleg 84-85 százalék körül van. Emellett a kínai fél közlése szerint a kanadai homárra, rákra és borsóra nem vonatkoznak majd a vámintézkedések.

Rekordot döntött az európai uniós vendégéjszakák száma 2025-ben

Az előző évhez képest 2025-ben szinte valamennyi uniós tagállamban nőtt a vendégéjszakák száma.

35 millió forintos bírság a FuturAqua Nyrt.-re

A feltárt jogsértések miatt az MNB megtiltotta a kibocsátónak a piaci manipulációról szóló rendelkezések ismételt megsértését és 30 millió forint piacfelügyeleti bírsággal sújtotta.
Hirdetés

Hírek

A lakásárak sprintelnek, a bérek kocognak: egyre nagyobb a szakadék

Az Eurostat szerint 2025 harmadik negyedévére a hazai ingatlanárak 275%-kal, vagyis közel a négyszeresükre emelkedtek 2015-höz képest, ami az EU-ban a legmagasabb érték.

Rekordot döntött az európai uniós vendégéjszakák száma 2025-ben

Az előző évhez képest 2025-ben szinte valamennyi uniós tagállamban nőtt a vendégéjszakák száma.

35 millió forintos bírság a FuturAqua Nyrt.-re

A feltárt jogsértések miatt az MNB megtiltotta a kibocsátónak a piaci manipulációról szóló rendelkezések ismételt megsértését és 30 millió forint piacfelügyeleti bírsággal sújtotta.

Ne felejtsenek el időben nyilatkozni az adókedvezményekről!

Az adóelőleg-nyilatkozatok néhány kattintással elérhetők a NAV honlapján - tették hozzá.

NAV: megújul az egyéni vállalkozók elektronikus bejelentőfelülete

A NAV szerint jelentős előrelépés az is, hogy az új felületen a vállalkozó képviselője, meghatalmazottja teljeskörűen intézheti a vállalkozással kapcsolatos ügyeket, bejelentéseket.

Devizapiac – Vegyesen változott csütörtök estére a forint árfolyama

Vegyesen alakult a forint árfolyama a főbb devizákkal szemben csütörtök estére a reggeli szintekhez képest a nemzetközi devizakereskedelemben.

Ezredik útvonalát indítja a Wizz Air

A légitársaság tavaly novemberben állította forgalomba 250. repülőgépét, idén januárban köszöntötte 500 milliomodik nemzetközi, tavaly év végén pedig 60 milliomodik magyar utasát.

Nyílik az olló: egyre szélesebb rétegnek okozhat gondot a hitelfelvétel

Hamarosan akár 200 ezer forint fölé emelkedhet a legkisebb elvárt jövedelem a személyi kölcsön igénylésnél, vagyis legalább ekkora keresetet kell igazolni ahhoz, hogy be lehessen adni az igénylést. A legtöbb bank jövedelmi feltételei évek óta lekövetik az aktuális minimálbért, ez azonban több társadalmi csoport számára is hátrányt jelenthet.
Hirdetés

Gazdaság

Készpénzmentes üzletek: lehetőség vagy vállalati kockázat?

A kereskedelemben egyre erősebben jelenik meg a készpénzmentes működés felé való elmozdulás, amelyet egyszerre mozgatnak technológiai újítások, vásárlói igények és vezetői döntések. A CMO...

NGM: Magyarország pénzügyei rendezettek, a költségvetés stabil

Októberben (egy hónap alatt) a központi alrendszer 339,0 milliárd forint hiánnyal zárt, szemben az előző évi azonos havi 427,0 milliárd forintos hiánnyal.

10 újdonság, amit a magyar revolutosok megkaphatnak a közeljövőben

Érkeznek a hírek a sajtóban arról, hogy a Revolut megnyitotta a magyarországi fióktelepét. De azt már kevesen tudják, hogy az jogilag már évek óta...

Nem a párna a pénz legjobb helye az inflációban

Akciós bankbetétekkel rövid távon is kivédhető a pénzromlás