Kezdőlap Menedzser-Kihívások Keressük együtt az Év Üzletemberét és a gazdasági élet legjobbjait!
No menu items!

Keressük együtt az Év Üzletemberét és a gazdasági élet legjobbjait!

Kedves Olvasóink!

AzÜzlet gazdasági portálnál hiszünk abban, hogy a sikeres üzleti történetek példát mutatnak és inspirálnak. Ezért azt a célt tűztük magunk elé, hogy reflektorfénybe állítsuk azokat a példamutató üzletembereket, akik sikeres innovációval válaszolnak a piaci kihívásokra, etikus és fenntartható módon működnek, és munkahelyeket teremtenek, miközben felelősséget vállalnak munkavállalóikért és a közösségért. szakmai tudásukkal, elhivatottságukkal és emberi tartásukkal méltók arra, hogy a magyar üzleti élet példaképeivé váljanak

AzÜzlet történetében ezért hirdetjük meg először azt az szavazásunkat, amelynek keretében Önökkel együtt keressük és díjazzuk a leginspirálóbb vezetőket és a legdinamikusabban fejlődő vállalkozásokat. A közönségszavazás értékét az adja, hogy visszatükrözi az olvasók, ügyfelek és partnerek véleményét arról, kiket tartanak valóban példamutatónak az üzleti életben.

A kategóriák:

  1. Az év üzletembere
  2. Az év innovátora
  3. Az év női üzleti személyisége
  4. Az év junior üzleti személyisége
  5. Az év környezettudatos üzleti személyisége
  6. Az év mentora
  7. Az év városvezetője
  8. Az év családi vállalkozója

Mivel fontosnak tartjuk, hogy az elismerés szakmailag is megalapozott legyen, ezért kértünk fel egy háromtagú, elismert szakemberekből álló Szakmai tanácsadó testületet, amelynek tagjai abban segítenek, hogy a közönség szimpátiája mellett a szakmai szempontok is érvényesüljenek. A zsűri tagjai: Kovács Árpád korábbi számvevőszéki, majd költségvetési tanácsi elnök, a Miniszterelnök Stratégiai Tanácsadó Testületének tagja, Pleschinger Gyula a Magyar Közgazdasági Társaság elnöke és Dr. Gonda György, egyetemi tanár, Certified Management Consultant.

A szavazás december 1.-ig tart, a kiválasztott legjobb szakemberek ünnepélyes díjátadó keretében vehetik át az elismeréseket.

Szavazatukat ide kattintva adhatják le: szavazok

Köszönjük, hogy velünk tartanak a szakmai kiválóság elismerésében!

0Kövesse AzÜzletet a facebookon is!Tetszik

Friss

A faültetés kora lejárt, új hullám érkezik a klímavédelemben

A Green Connect Program és az általa fémjelzett regeneratív társadalmi modell november 29-én mutatkozik be a Herman Ottó Konferencia Központban.

Magyarország nem kér a műhúsból

A laboratóriumi körülmények között előállított húsok elterjedése olyan életmódváltozást eredményezne, ami teljesen felborítaná az európai kultúrát, amit nem hagyhatunk

Változik a nyugdíjpénztárak szabályozása

A még október végén társadalmi egyeztetésre bocsátott jogszabálytervezetek indokolása szerint a változásokra a gazdasági környezet változása miatt van szükség.

Megújította vezető testületeit az MBH Bank

A megválasztott tisztségviselők a Magyar Nemzeti Bank engedélyének birtokában, elfogadó nyilatkozatuk aláírását követően tölthetik be tisztségüket
Hirdetés

Hírek

A faültetés kora lejárt, új hullám érkezik a klímavédelemben

A Green Connect Program és az általa fémjelzett regeneratív társadalmi modell november 29-én mutatkozik be a Herman Ottó Konferencia Központban.

Magyarország nem kér a műhúsból

A laboratóriumi körülmények között előállított húsok elterjedése olyan életmódváltozást eredményezne, ami teljesen felborítaná az európai kultúrát, amit nem hagyhatunk

Változik a nyugdíjpénztárak szabályozása

A még október végén társadalmi egyeztetésre bocsátott jogszabálytervezetek indokolása szerint a változásokra a gazdasági környezet változása miatt van szükség.

Megújította vezető testületeit az MBH Bank

A megválasztott tisztségviselők a Magyar Nemzeti Bank engedélyének birtokában, elfogadó nyilatkozatuk aláírását követően tölthetik be tisztségüket

Mit hozhat a cégeknek a Kormány és a Kereskedelmi és Iparkamara mai megállapodása

A Kormány és a Kereskedelmi és Iparkamara megállapodásának 11...

Európai Bizottság: ha kicsit is, de nő a magyar gazdaság

Bár az erős teljesítményt kezdetben az exportnak a vámok várható megemelése miatti megugrása okozta, az EU gazdasága a harmadik negyedévben tovább növekedett.

Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor

Megemelik a kiskereskedelmi adó határsávjait is, amivel számításaik szerint 3500 vállalkozás terhei csökkennek.

A Semmelweis Egyetem Közép-Európa legjobb egyeteme

Az új központ az egyetem történetének legnagyobb fejlesztése, a hétszintes épület nettó 4500 négyzetméterrel, közel 50 százalékkal növeli meg a klinika kutatásra és betegellátásra használt területét.
Hirdetés

Gazdaság

Nem a párna a pénz legjobb helye az inflációban

Akciós bankbetétekkel rövid távon is kivédhető a pénzromlás

Óvatosan fektetnek be a magyarok, a pénzügyi műveltség és a digitális bizalom erősítésre szorul

Az XTB egy nemzetközi befektetési applikáció, amelynek világszerte több mint 2 millió felhasználója van. A befektetési szolgáltató XTB csoport több mint 1300 munkavállalót foglalkoztat.

Kamatot csökkentett a Fed

Ezenkívül a központi bank úgy döntött, hogy december 1-jén befejezi az összes értékpapír-állományának csökkentését.

Van akinél nagyon komoly szja visszatérítést hozhat ez a megoldás

Az év vége közeledtével érdemes ellenőrizni az idei nyugdíjpénztári befizetéseink összegét, annak érdekében, hogy minél jobban ki tudjuk használni az szja-visszatérítés lehetőségét – hívja...